Krkini atleti na Atletskem pokalu za mlajše mladince v Velenju

7.5.2018 | 08:50

Krkini atleti na Atletskem pokalu za mlajše mladince v Velenju

Na Atletskem pokalu za mlajše mladince so odlično nastopili mladi atleti Atletskega kluba Krka. Štafeta 4x100m v postavi Matic Erpič, Matevž Šuštaršič, Tilen Novak in Benjamin Slak je zmagala, s časom 44.56s, druga sta bila Anže Durjava, v metu kopja (57.88m) in Andraž Durjava, v skoku v višino (182cm). Tretji so bili Matevž Šuštaršič, v teku na 200m (22.70s – OR), Jože Švirt, v skoku s palico (3.90m – OR), Jaka Kunej, v troskoku (12.77m - OR), Lara Florjančič, v teku na 100m z ovirami (15.47s) in Aljaž Čopič, v teku na 3000m (10:46,95).

Četrti so bili Matevž Šuštaršič, v teku na 100m (11.34s – izenačen OR), Urban Henigman, v metu kladiva (49.33m – OR), Tilen Novak, v teku na 110m z ovirami (15.59s), Jaka Kunej, v skoku v daljino (5.97m – OR), Arne Resnik, v metu kopja (49.00m), Anže Durjava, v suvanju krogle (12.48m - OR) in Lara Strniša, v hitri hoji.

5. mesto:

Dino Avdibašić – 110m z ovirami (16.65s – OR)

6. mesto:

Eva Murn – 100m ovire (16.11s – OR)

7. mesto:

Matic Erpič – 400m (54.11s – OR)

Tilen Novak – 100m (11.70s)

Tomo Testen – disk (28.52m), kopje (40.22m – OR)

Sara Grubič – 100m (12.99s)

Neja Žnidaršič – višina (156cm)

8. mesto:

Benjamin Slak – disk (27.12m – OR)

Maja Pureber – kladivo (31.50m – OR)

9. mesto:

Urban Henigman – krogla (10.97m – OR)

Anže Plankar – palica (2.80m)

Eva Murn – višina (153cm)

10. mesto:

Klemen Kastrevc – palica (2.60m – OR)

Benjamin Slak – 200m (24.08s – OR)

Martina Šmid – kladivo (26.78m – OR)

11. mesto:

Kaja Rajšel – 200m (27.28s)

Metka Strahinič – višina (150cm)

12. mesto:

Matic Erpič – 100m (11.95s)

13. mesto:

Nik Pernek – 800m (2:10,86)

15. mesto:

Maja Pureber - krogla (8.77m)

16. mesto:

Nejc Barbo – 100m (12.26s – OR)

Lara Florjančič – 100m (13.27s)

Ana Gimpelj – 200m (27.74s)

Eva Murn – daljina (4.77m)

17. mesto:

Nika Korasa – 200m (27.97s – OR)

Nejc Barbo – 200m (25.15s – OR)

18. mesto:

Ben Kogovšek – 200m (25.18s – OR)

19. mesto:

Jan Slak – 100m (12.34s)

20. mesto:

Ben Kogovšek – 100m (12.57s – OR)

Jan Slak – 200m (25.51s – OR)

21. mesto:

Patricia Fabjan – 200m (28.31s – OR)

22. mesto:

Kaja Rajšel – 100m (13.44s)

23. mesto:

Dino Avdibašić – 200m (25.74s – OR)

24. mesto: Nika Korasa – 100m (13.55s – OR)

25. mesto:

Ana Gimpelj – 100m (13.57s – OR)

29. mesto:

Klara Svenšek – 100m (13.80s)

30. mesto:

Klara Svenšek – 200m (29.44s – OR)

AK Krka

Galerija

_zzzzzzkrka (1), _zzzzzzkrka__1_
_zzzzzzkrka (10), _zzzzzzkrka__10_
_zzzzzzkrka (11), _zzzzzzkrka__11_
_zzzzzzkrka (12), _zzzzzzkrka__12_
_zzzzzzkrka (13), _zzzzzzkrka__13_
_zzzzzzkrka (14), _zzzzzzkrka__14_
_zzzzzzkrka (15), _zzzzzzkrka__15_
_zzzzzzkrka (16), _zzzzzzkrka__16_
_zzzzzzkrka (17), _zzzzzzkrka__17_
_zzzzzzkrka (18), _zzzzzzkrka__18_
_zzzzzzkrka (19), _zzzzzzkrka__19_
_zzzzzzkrka (2), _zzzzzzkrka__2_
_zzzzzzkrka (20), _zzzzzzkrka__20_
_zzzzzzkrka (21), _zzzzzzkrka__21_
_zzzzzzkrka (22), _zzzzzzkrka__22_
_zzzzzzkrka (23), _zzzzzzkrka__23_
_zzzzzzkrka (24), _zzzzzzkrka__24_
_zzzzzzkrka (25), _zzzzzzkrka__25_
_zzzzzzkrka (26), _zzzzzzkrka__26_
_zzzzzzkrka (27), _zzzzzzkrka__27_
_zzzzzzkrka (28), _zzzzzzkrka__28_
_zzzzzzkrka (29), _zzzzzzkrka__29_
_zzzzzzkrka (3), _zzzzzzkrka__3_
_zzzzzzkrka (30), _zzzzzzkrka__30_
_zzzzzzkrka (31), _zzzzzzkrka__31_
_zzzzzzkrka (32), _zzzzzzkrka__32_
_zzzzzzkrka (33), _zzzzzzkrka__33_
_zzzzzzkrka (34), _zzzzzzkrka__34_
_zzzzzzkrka (35), _zzzzzzkrka__35_
_zzzzzzkrka (4), _zzzzzzkrka__4_
_zzzzzzkrka (5), _zzzzzzkrka__5_
_zzzzzzkrka (6), _zzzzzzkrka__6_
_zzzzzzkrka (7), _zzzzzzkrka__7_
_zzzzzzkrka (8), _zzzzzzkrka__8_
_zzzzzzkrka (9), _zzzzzzkrka__9_

Komentiraj prispevek

Uporabniško Ime

e-Naslov

Vaš komentar

Izračunajte vsoto devet in ena: