Krkini atleti na Atletskem pokalu za mlajše mladince v Velenju
7.5.2018 | 08:50
Na Atletskem pokalu za mlajše mladince so odlično nastopili mladi atleti Atletskega kluba Krka. Štafeta 4x100m v postavi Matic Erpič, Matevž Šuštaršič, Tilen Novak in Benjamin Slak je zmagala, s časom 44.56s, druga sta bila Anže Durjava, v metu kopja (57.88m) in Andraž Durjava, v skoku v višino (182cm). Tretji so bili Matevž Šuštaršič, v teku na 200m (22.70s – OR), Jože Švirt, v skoku s palico (3.90m – OR), Jaka Kunej, v troskoku (12.77m - OR), Lara Florjančič, v teku na 100m z ovirami (15.47s) in Aljaž Čopič, v teku na 3000m (10:46,95).
Četrti so bili Matevž Šuštaršič, v teku na 100m (11.34s – izenačen OR), Urban Henigman, v metu kladiva (49.33m – OR), Tilen Novak, v teku na 110m z ovirami (15.59s), Jaka Kunej, v skoku v daljino (5.97m – OR), Arne Resnik, v metu kopja (49.00m), Anže Durjava, v suvanju krogle (12.48m - OR) in Lara Strniša, v hitri hoji.
5. mesto:
Dino Avdibašić – 110m z ovirami (16.65s – OR)
6. mesto:
Eva Murn – 100m ovire (16.11s – OR)
7. mesto:
Matic Erpič – 400m (54.11s – OR)
Tilen Novak – 100m (11.70s)
Tomo Testen – disk (28.52m), kopje (40.22m – OR)
Sara Grubič – 100m (12.99s)
Neja Žnidaršič – višina (156cm)
8. mesto:
Benjamin Slak – disk (27.12m – OR)
Maja Pureber – kladivo (31.50m – OR)
9. mesto:
Urban Henigman – krogla (10.97m – OR)
Anže Plankar – palica (2.80m)
Eva Murn – višina (153cm)
10. mesto:
Klemen Kastrevc – palica (2.60m – OR)
Benjamin Slak – 200m (24.08s – OR)
Martina Šmid – kladivo (26.78m – OR)
11. mesto:
Kaja Rajšel – 200m (27.28s)
Metka Strahinič – višina (150cm)
12. mesto:
Matic Erpič – 100m (11.95s)
13. mesto:
Nik Pernek – 800m (2:10,86)
15. mesto:
Maja Pureber - krogla (8.77m)
16. mesto:
Nejc Barbo – 100m (12.26s – OR)
Lara Florjančič – 100m (13.27s)
Ana Gimpelj – 200m (27.74s)
Eva Murn – daljina (4.77m)
17. mesto:
Nika Korasa – 200m (27.97s – OR)
Nejc Barbo – 200m (25.15s – OR)
18. mesto:
Ben Kogovšek – 200m (25.18s – OR)
19. mesto:
Jan Slak – 100m (12.34s)
20. mesto:
Ben Kogovšek – 100m (12.57s – OR)
Jan Slak – 200m (25.51s – OR)
21. mesto:
Patricia Fabjan – 200m (28.31s – OR)
22. mesto:
Kaja Rajšel – 100m (13.44s)
23. mesto:
Dino Avdibašić – 200m (25.74s – OR)
24. mesto: Nika Korasa – 100m (13.55s – OR)
25. mesto:
Ana Gimpelj – 100m (13.57s – OR)
29. mesto:
Klara Svenšek – 100m (13.80s)
30. mesto:
Klara Svenšek – 200m (29.44s – OR)
AK Krka
DL: Portret tedna - Sašo Đukić
FranciD: Malo se je pa že ispel...
DL: Tatovi so se lotili vežice - Brez...
FranciD: Obvezno napisat ime zavarovalnice!
DL: Pri Slavku Barboriču - Gasilci obiskali...
pureber: Slavko, še na mnoga leta ti želim.
DL: Prenova dol. železnice - Začelo se je,...
miha: Pa da vidmo je reku ta slep. Se pravi...
Tajski boks: Zmagovito na Madžarskem, v...
miha: Kaj je boljši šport kik boks al...
Letošnja Kmetija snemana v drugem letnem času in v drugem kraju
sre, 27.3.2024
DL: Zvonil alarm, a kraje ni bilo; lahko bi ravnali drugače
tor, 26.3.2024
Z Urošem in Aljažem bodo vedno družina
čet, 28.3.2024
DL: Zahvala ekipi
sre, 27.3.2024
Mija Cerar, mamica 13 otrok: ''Vsak dan je eden v puberteti!''
sre, 27.3.2024