Beno najboljši mnogobojec na Pokalu Slovenije

29.5.2017 | 08:25

V soboto, 27.5.2017, je v Gimnastičnem centru v Ljubljani potekalo gimnastično tekmovanje v moški športni gimnastiki za Pokal Slovenije. Odlično se je izkazal Beno Kunst in zmagal v mnogoboju v absolutni kategoriji. Osvojil je še štiri odličja na posameznih orodjih, zlato na drogu in preskoku ter srebro na bradlji in bron na konju. V kategoriji kadetov sta zelo dobro nastopila Tim Jambriško in Boris Milošević. Tim je osvojil drugo mesto v mnogoboju ter zlata odličja na drogu, preskoku in krogih ter srebro na parterju. Boris je osvojil bron na preskoku, za las pa mu je ušlo odličje na mnogoboju.

Popoldan so se na 28. Pokalu Narodnega doma v obveznih vajah pomerili mlajši telovadci in pokazali, da uspešno sledijo svojim starejšim klubskim telovadcem. Najboljši med njimi je bil v kategoriji OV3 Tian Pinterič, ki se je po večmesečni odsotnosti uspešno vrnil in osvojil  5. mesto. Do odličja ga je ločila le slaba točka. V kategoriji OV2 sta nastopila najmlajša Sokola ter izboljšala osebne rezultate za prikazane obvezne vaje, Žan Stušek je osvojil 20. in Luka Mai Kolarič 27. mesto.

Vsem želimo uspešno treniranje ter na svidenje naslednji vikend na Pokalu Viča.