GD Novo mesto ponovno uspešno v Renčah

28.5.2018 | 09:55

Minulo soboto, 26.5.2018, je v Renčah potekalo Državno prvenstvo v športni gimnastiki, program Gimnastika za vse. Telovadci Gimnastičnega društva Novo mesto so dosegli odličen uspeh. V kategoriji mlajših dečkov je ekipa iz Novega mesta zasedla četrto mesto, kot posameznik pa se je najbolj odrezal Gašper Pureber, ki je bil osmi.

Kategorijo višje pri starejših dečkih pa je bilo vse v zlatu, saj je ekipa iz Novega mesta v sestavi (Tim Brodnik, Gašper Vidmar, Jakob Hvala, Val Kulovec, Oskar Luzar in Domen Lovše) postala ekipni državni prvak.

Med posamezniki je bil Tim Brodnik prvi, kar pomeni da je obranil naslov državnega prvaka iz prejšnje sezone. Zelo dobro se je odrezal tudi Gašper Vidmar, ki je s četrtim mestom dosegel svoj najboljši rezultat. Omeniti velja tudi Jakoba Hvalo z osvojenim šestim in Vala Kulovca s sedmim mestom.

Res izreden nastop telovadcev iz Novega mesta pod vodstvom njunih trenerjev Nine in Metoda.