Robert in Hana zmagovalca 3,5 kilometrskega Teka Primoža Kozmusa

2.7.2013 | 07:55

V soboto, 29.6.2013, je ob 20.00 uri v sklopu prireditev Brežice moje mesto potekal tudi 3. Tek Primoža Kozmusa po ulicah Brežic, ki se ga je udeležilo skoraj 400 tekmovalcev. Najmlajši so pretekli netekmovalni Lučkin tek, ostali pa 10,5 km ali 3,5 km. Na 3,5 km dolgem teku so slavili člani AK Sevnica, saj si je absolutno zmago pritekel Robert Lendaro, drugi je bil Sine Karlovšek in tretji Nik Rantah. Pri ženskah je v cilj absolutno prva pritekla Hana Kranjec, druga je bila Jerneja Prah, četrta pa Vanja Lendaro. Janja Košar je bila sedma, Marjeta Košar pa je v cilj pritekla 21.

Zmagovalcem sta na velikem prireditvenem odru medalje, pokale in praktične nagrade podelila Primož Kozmus in župan Brežic Ivan Molan. Sledil je koncert Nine Pušlar in Bajage i instruktorjev, ki so zažigali kot vedno in dodobra razgreli ogromno množico, ki se je zbrala na prireditvenem prostoru.