Fight Club Shony: Pokal osnovnih šol

6.6.2022 | 09:20

V petek, 3.6.2022, smo v Fight Clubu Shony organizirali Pokal osnovnih šol v karate katah in taekwondo poomsaeh. Tekmovalci so se med seboj pomerili v skupinah, ki so bile ločene po panogi, starosti in spolu in za kar nekaj naših članov je bila to prva tekmovalna preizkušnja. V svojih skupinah so prva mesta osvojili:

Lovro Zorko - taekwondo - poomsae - dečki

Najboljši v vsaki kategoriji so prejeli medalje, tekmovanje pa je bilo za naše najmlajše predzadnje dejanje šolskega leta. Konec meseca jih namreč čakajo še izpiti za pasove (karate, taekwondo), boksarje pa izpiti programa "Boxing Master".

V mesecu juniju naše reprezentante čakata še dve glavni preizkušnji šolskega leta. Naslednji teden Ela Petan potuje v Prago na mladinsko evropsko prvenstvo, kjer se bo skušala vrniti na zmagovalni oder (lansko leto je namreč osvojila bronasto medaljo) in tretja tekma svetovnega pokala na Hrvaškem, na katerem bodo nastopili Ela Petan, Saša Petković, Tjaša Petković, Ana Sever in Dejan Debelak.