Amadej Božič pri kadetih osvojil pokal 36. GP Slovenija open

4.11.2019 | 08:15

KBV Pon-do Kwan Zagorje je v sodelovanju s Kickboxing zvezo Slovenije organiziral že 36. Mednarodni Grand Prix kickboxing turnir Slovenija open, ki se ga je udeležilo 442 tekmovalcev iz 64. klubov iz osmih držav. Na tem najstarejšem kickboxing turnirju v Evropi, ki je v koledarju svetovne WAKO organizacije, smo letos uspeli iztržiti celo tri medalje. Komaj 12-letni Tadej BOŽIČ je v Kick lightu nastopil med starejšimi kadeti in v kategoriji -47 kg presenetljivo osvojil odlično 2. mesto. Njegov starejši brat Amadej BOŽIČ pa je poskrbel še za večje veselje, saj je bil v kategoriji +69 kg nepremagljiv in na koncu zasluženo osvojil pokal 36. Slovenija open. Med člani je nastopil še Urh OSET, ki se mu je uspelo uvrstiti vse do polfinala, kjer je potem zaključil svoj nastop in osvojil 3. mesto. Vsem iskrene čestitke za odlične borbe in osvojena mesta!