53. Kros občinskih reprezentanc

15.10.2019 | 10:00

V soboto, 12. oktobra 2019, je v športnem parku na Ravnah na Koroškem potekal 53. kros občinskih reprezentanc. AK Sevnica je zastopalo 10 atletov v različnih starostnih kategorijah.

Iza Vencelj je dosegla v svoji kategoriji 1. mesto, Sergeja Šturkej pa v isti kategoriji 13. mesto. Njuni uvrstitvi sta zadostovali za ekipno 4. mesto med mlajšimi pionirkami B. Tjaš Pelko je zmagal med starejšimi pionirji A, na drugo mesto se je uvrstil Tomi Bajc. Ekipno sta dosegla 1. mesto. Med starejšimi pionirkami A sta slavili Ajda Slapšak (1.) in Naja Zupančič (2.) ter prav tako dosegli ekipno zmago v svoji kategoriji. Lea Haler je zmagala med mlajšimi mladinkami, Nika Dobovšek je zasedla 2. mesto. Tudi Lea in Nika sta postali ekipni zmagovalki. Mlajša mladinca Luka Lazar z 2. mestom in Tomaž Sešlar, ki je tekmo končal na 4. mestu, sta ekipno prav tako zasedla 1. mesto.

Odlični rezultati, ki so jih dosegli sevniški atleti, so jih ob koncu tekmovanja uvrstili na skupno 4. mesto med vsemi ekipami.