OŠ Sava Kladnika Sevnica bogatejša za štiri naslove državnih prvakov

3.6.2018 | 08:40

Karateisti Kluba borilnih veščin Sevnica so v soboto, 2.6.2018, zastopali barve Osnovne šole Sava Kladnika Sevnica na državnem prvenstvu osnovnih in srednjih šol v Ihanu pri Domžalah. Osnovna šola Sava Kladnika Sevnica je bogatejša za štiri naslove državnih prvakov.

V katah posamezno so osvojili srebrno medaljo: Lovro Gomboc, Ažbe Kovačič in Gašper Štigl, državni prvaki pa so postali: Klara Štigl, David Kocman in Nejc Janežič.

Naši borci so za konec postregli še z atraktivnimi borbenimi akcijami. 3. mesto je osvojil Amadej Božič, 2. mesto sta osvojila Nejc Janežič in Tadej Božič, naslov državnega prvaka pa je osvojil Ažbe Kovačič.

V skupnem seštevku osvojenih točk so karateisti Kluba borilnih veščin Sevnica Osnovni šoli Sava Kladnika Sevnica priborili naslov državnih podprvakov v tradicionalnem karateju za leto 2018.

Iskrene čestitke vsem nastopajočim. OSS!