Nove medalje za mlade atlete AK Krka

4.12.2017 | 09:10

V soboto, 2.12.2017, je v Sodražici potekalo tekmovanje v okviru Dolenjskega pokala v mnogobojih za najmlajše. Kar 98 tekmovalcev iz sedmih klubov dolenjske in posavske regije se je v različnih starostnih kategorijah med seboj pomerilo v suvanju težke žoge, skoku v daljino ter tekih.

Mladi atleti AK Krka so se odlično odrezali in domov odnesli 1 zlato medaljo, 2 srebrni in 2 bronasti medalji.

Tako je Tisa Tratar v kategoriji U-8 zasedla 1. mesto, v kategoriji U-10 je Eva Lana Meršol zasedla 3. mesto, Maj Kolarič pa 2.mesto. V kategoriji U-12 je bila Lucija Strmole druga, Taja Tratar peta, Lara Kolarič šesta, Matic Kotnik pa sedmi. Jan Radakovič je v kategoriji U 14 zasedel 3. mesto, Tim Novak Kavtičnik je bil četrti, Oliver Blagojevič pa sedmi.