Dren open 2018 in KBV Sevnica

11.6.2018 | 08:55

V soboto, 9.6.2018, so se karateisti Kluba borilnih veščin Sevnica udeležili šolskega karate turnirja Dren Open 2018, ki ga je vzorno organiziral prijateljski Klub borilnih veščin Dren Leskovec. Turnir je potekal v katah posamezno in ekipno. Naše klubske barve so zastopali Lovro Gomboc, David Kocman, Ažbe Kovačič, Ćerić Ivana, Cvelbar Tilen, Matic Grilc, Kermc Anže, Paskvale Matic in Zabasu Nejc. V posamezni konkurenci sta zlato medaljo osvojila Ivana Ćerič pri mlajših deklicah in David Kocman pri starejših dečkih. Bronasto medaljo sta osvojila Ažbe Kovačič pri mlajših dečkih in Grilc Matic pri dečkih. Uspešna je bila tudi naša kata ekipa mlajših dečkov v postavi Tilen Cvelbar, Ažbe Kovačič in Matic Grilc, ki je osvojila odlično drugo mesto.

Pregled uvrstitev članov KBV Sevnica:

1. mesto Ćerić Ivana, kata deklice 8-9 let

1. mesto Kocman David, kata dečki 12-14 let

3. mesto Kovačič Ažbe, kata dečki 8-9 let

3. mesto Grilc Matic, kata dečki 10-11 let

Pregled uvrstitev ekip:

2 .mesto KBV Sevnica (Grilc Matic, Kovačič Ažbe in Cvelbar Tilen)

Vsem dobitnikom odličij in tudi vsem ostalim tekmovalcem iskreno čestitamo za odlične nastope.