Krkini atleti na DP za starejše mladince, DP za veterane in mitingu

5.2.2018 | 09:00

Na Državnem prvenstvu za starejše mladince v Ljubljani je uspešno nastopil Matevž Šuštaršič, ki je tekel osebni rekord 7.17s in osvojil 4. mesto v B finalu. Sara Grubič je prav tako tekla na 60m in osvojila 3. mesto v B finalu s časom 8.09s. Luka Kunej je bil v troskoku peti (13.02m), v skoku v daljino pa osmi (6.38m). Sedmi so bili: Joško Švirt je bil v skoku s palico, s preskočenimi 3.90m (OR), Rok Kebelj, v teku na 60m z ovirami, s časom 9.26s (OR) in Neja Žnidaršič, v skoku v višino, s preskočenimi 150cm. Maja Gazvoda pa je bila v skoku v višino osma (150cm – izenačen OR).

V teku na 60m so še nastopili: Tilen Novak (7.44s), Benjamin Slak (7.63s – OR), Tadej Rolih (7.63s – OR), Mario Križman (7.64s), Matic Erpič (7.69s), Jan Slak (7.69s), Klara Svenšek (8.42s), Patricia Fabjan (8.68s), Ana Gimpelj (8.84s).

Prvenstvo Slovenije za veterane, Ljubljana - 3.2.2018

V Ljubljani je potekalo tudi Prvenstvo Slovenije za veterane, kjer je nastopil tudi naš predstavnik, Mišo Matijević. Nastopil je v teku na 60m, kjer je s časom 8.12s zmagal v kategoriji M45.