Zlato in bron za Hotka

20.6.2016 | 08:30

V soboto, 18.6.16, je v Varaždinu potekal zadnji badminton turnir v tej sezoni pred poletnimi počitnicami. Kljub lepem vremenu je nastopilo 70 tekmovalcev iz petih držav. Zelo dobro formo je pokazal trenutno najboljši pišečki in posavski igralec Toni Hotko, ki je v kategoriji mešanih dvojic skupaj s Saro Mikuš BK Flex Zagreb prepričljivo slavil zmago. Tudi v kategoriji moških dvojic sta s Tinetom Albrechtom - BK Medvode osvojila odlično tretje mesto ter s tem dokazala, da lahko v naslednji sezoni prav v vseh kategorijah posežeta po stopničkah. Ostala igralca BK Pišece Tadej Škof in Borut Špehar sta v kategoriji moški posamezno obstala v skupini.

Za konec lahko pohvalimo še organizatorja BK Kaj Varaždin za odlično izpeljan turnir in tudi samo druženje po turnirju. S tem turnirjem se je končala letošnja sezona in sedaj si bodo domači tekmovalci vzeli malo premora, potem pa sredi avgusta že potujejo na priprave na hrvaško obalo. Prvi večji turnir bo 1.10.16 v Beogradu in sicer turnir v tako imenovani novi EX-Yu ligi, ki bo naslednjo sezono tudi krstno štartala.