Krkaši na Atletskem mitingu "Mladi asi atletike"

1.9.2015 | 08:20

V soboto je  nekaj naših mlajših atletov nastopilo na mitingu v Domžalah. V kategoriji pionirk U12 je Taja Dragišič tekmovala v skoku v daljino, kjer si je s skokom dolgim 4,04m prislužila bronasto medaljo. V teku na 200m pa je s časom 31,94s zasedla peto mesto.

Pri pionirjih U16 jeTadej Rolih v skoku v daljino osvojil drugo mesto (5,30m), Nik Mihalič pa je bil s 4,66m tretji. Leon Čulk je nastopil v teku na 100m in 200m. Na daljši razdalji se je veselil osebnega rekorda 25,17s, na krajši je prišel skozi cilj v času 12,46s. V obeh disciplinah je zasedel sedmo mesto. Filip Šobar je bil v obeh disciplinah štirinajsti. V teku na 100m je dosegel čas 12,88s, v teku na 200m pa 27,10s.

Pri mladinkah je Tinkara Zalokar v teku na 100m osvojila bronasto medaljo (12,98s), v teku na 200m je bila s časom 27,02s osma. Lea Jeriček je na krajši od obeh razdalj končala na dvanajstem mestu (14,35s), na daljši pa na petnajstem (29,75s). V obeh disciplinah je pri mladincih nastopil tudi Primož Potočar. V teku na 200m je bil s časom 24,08s peti, v teku na 100m je s časom 12,08s zasedel sedmo mesto.