MRD Dobova s pomembno zmago v gosteh

29.3.2015 | 08:15

Pomembna zmaga v gosteh. Odličen začetek tekme, čeprav brez poškodovanega Mateja Kučiča in obolelega Nikole Raiča, je napovedoval, da so naši fantje prišli v Gorišnico odločeni, da zabeležijo še eno prepričljivo zmago. In res, odlična obramba je omogočila rezultatsko prednost skozi cel prvi polčas. Najvišja prednost je bila 6 zadetkov, polčas pa se je končal z rezultatom 17:12.

Začetek drugega polčasa ni potekal po naših željah in ekipa Gorišnice je v 40. min prišla na zadetek zaostanka. Potem pa so fantje postavili stvari na svoje mesto in že v 45. min povedli za 5 zadetkov in tekmo mirno pripeljali do konca.

Fantom iskrene čestitke za borbeno in srčno igro. Zahvala pa tudi našim zvestim navijačem, ki nas spremljajo na vseh gostujočih tekmah.

RD MOŠKANJCI GORIŠNICA: MRD DOBOVA 26 (12) : 30 (17)