ŽKK Krka – mladinke dokončno na F-4, članice prepričljivo do nove zmage

2.3.2015 | 09:00

Košarkarice ŽKK Krka nadaljujejo z odličnimi predstavami. Mladinke so v zadnjem krogu državnega prvenstva v Ljubljani premagale Ilirijo z rezultatom 89:86 in si dokončno priborile nastop na zaključnem turnirju – final fouru. Uspeh je še toliko večji, saj bo to prvi mladinski zaključni turnir za ŽKK Krka. Od 20. do 22. 3. 2015 (KZS še ni določila organizatorja) se bodo mladinke tako borile za medalje državnega prvenstva z ekipami Athlete Celje, Triglav Kranj in ŽKK Konjice, ki so v zadnji tekmi presenetljivo izločile Grosuplje.

Tudi članska ekipa ŽKK Krka nadaljuje v zmagovalnem ritmu. Na domačem parketu so visoko 84:60 premagale nekdanje večkratne državne prvakinje ekipo Kranjske Gore in se utrdile na 3. mestu v drugi Slovenski košarkarski ligi.

Starejše pionirke so slavilr v Črnomlju, mlajše pionirke pa so se ta vikend udeležile mednarodnega turnirja v Olimju in osvojile tretje mesto za ekipama Čakovca in Maribora.