Mlade nogometašice ŽNK Krka viceprvakinje Slovenije

1.2.2015 | 08:30

Voceprvakinje z medaljami in trenerjem Borisom Devetakom

Tina Lukšič, prva strelka zimske lige

Po prepričljivi zmagi v državnem prvenstvu zahodne skupine so se mlade novomeške nogometašice Ženskega nogometnega kluba Krka kategorije do 15 let uvrstile v državni finale, ki je bil včeraj, 31. januarja 2015, v športni dvorani v Vipavi, kot finalni turnir najboljših štirih ekip v državi.

V tekmi za vstop v veliki finale so Krkašice premagale Pomurje, v velikem finalu za naslov državnih prvakinj pa so že nekoliko utrujene dolenjske šampionke morale priznati premoč vrstnic iz Ženskega nogometnega kluba Fužinar z Raven na Koroškem.

Mlada dekleta Krke so tako osvojile naslov viceprvakinj Slovenije in s tem ponovile lanski uspeh članic ŽNK Krka.

Najboljša strelka celotnega državnega prvenstva zimske lige deklet U-15 je z dvanajstimi zadetki v mrežah nasprotnic postala igralka ŽNK Krka TINA LUKŠIČ.