Nova zmaga Brežičank

26.1.2015 | 08:45

V 15. krogu 1. B rokometne lige za ženske so se v soboto igralke ŽRK Brežice ponovno pomerile z ekipo ŽRD Škofja Loka, tokrat v dobovski dvorani. Sistem tekmovanja je pač tak, da sta se isti ekipi pomerili dvakrat zapored. Za razliko od prejšnje tekme so Brežičanke tokrat igrale bolj zavzeto in domiselno, kljub temu pa si v prvem delu srečanja niso priigrale velike razlike. Rezultat ob polčasu je bil 19:16. V drugem delu pa je bila igra še boljša, tako da se je razlika višala iz minute v minuto. Ob koncu srečanja so se Brežičanke veselile visoke zmage z 41:27. S 17 točkami so na prvenstveni lestvici ostale na 3. mestu.