Celulozarji odlični na DP

29.7.2014 | 08:10

Sedemčlanska ekipa starejših dečkov in deklic Plavalnega kluba Celulozar Krško je na državnem prvenstvu nastopila odlično, si priplavala 14 finalnih nastopov, trikrat stopila na oder za zmagovalce in v 50. nastopih odplavala kar 45 osebnih rekordov!

Benjamin Poljšak je osvojil dve tretji mesti na 50 in 100m prsno, na zmagovalnem odru se mu je pridružil še Tilen Mijokovič na 200m prsno. Jerneja Šribar se je v vseh šestih nastopih uvrstila v finale, najboljša 5. je bila na 50m hrbtno, Tjaš Žvar je v finalnih nastopih bil najboljši 7. na 100m prsno, Alen Jular pa 12. na 1500 prosto. Julija Marolt in Eva Šribar po najvišjih mestih tokrat nista posegli, bosta pa za to imeli priložnost prihodnje leto, saj sta leto dni mlajši in tako tudi prihodnje leto ostajata v isti kategoriji.